fbpx
Дозвілля
У концтаборі, вночі він таємно зрізав у неї пасмо волосся. Щоб повернути через 65 років …

Життя завжди сповнене найнеймовірніших історій, які просякнуті справжнім романтизмом і нескінченним добром. Тому що серед нас є ще люди, які живуть згідно з тими цінностями, від яких сучасне суспільство стрімко відвикає.

Ось історія, яка доведе тобі, що таких понять, як “відстань” і “час”, не існує для справжнього кохання. Вона гідна сценарію фільму, і навіть не віриться, що це сталося насправді!

Ці люди, родом мало не з різних планет, зустрілися в далекому 1943 році в німецькому таборі для військовополонених, і виникла справжня любов з першого погляду! “Ці ямочки на щоках! Яка ж вона красива!” – Думав він. “Потрібно його підгодувати … Он який худий!” – Подумала вона. Українка Мокрина Юрзук і Луїджі Педутто з Італії весь час проводили разом.3

Два роки з дня на день вони спільно переживали табірні будні. Вона не знала італійського, він – ні слова по-українськи. Спілкування відбувалося за допомогою поглядів і дотиків. Проте Мокрина зізналася Луїджі в любові на його рідній мові і з гордістю потім розповіла, що до нього нікому подібного не говорила.

У 1945 році Німеччина капітулювала, світ святкував Перемогу, сумували тільки ці двоє – розлука була неминуча. Вони розуміли, що італієць не потрапить в СРСР, а українську дівчину ніколи не відпустять до Італії … Так і сталося. Мало не силою Мокрину відвезли з табору, і Луїджі залишився один …

Все ж у нього був аркуш паперу з адресою Мокрини і таємно зрізане в ніч перед розлукою пасмо її світлого волосся. Італієць поклявся собі, що обов’язково знайде дівчину і поверне їй пасмо. Йшли роки, залізна завіса була непробивною. Молоді люди створили сім’ї далеко один від одного, але палкий вогонь першого кохання ніколи їх не залишав.

З тих пір минуло не мало не багато 65 років! І ще одна спроба: тепер уже 81-річний Луїджі звернувся до російських ЗМІ в надії відшукати будь-яку інформацію про свою українку. Коли журналісти вирушили до жінки в гості і запитали, чи знає вона, хто її шукає, Мокрина без вагань відповіла: “Луїджі Педутто з Італії!” Вона завжди була впевнена, що італієць знайде її!7

Ось так італійський солдат виконав свою обіцянку! Неможливо було стримати сліз під час їх першої зустрічі – нарешті це сталося. Через стільки років! З тих пір вони продовжили зустрічатися і регулярно їздили один до одного в гості. І одного разу в Італії Луїджі зробив коханій пропозицію, а Мокрина погодилася.

Неймовірно! Ні час, ні перешкоди, ні старість – ніщо не могло змусити цих людей забути один одного.

Луїджі Педутто і Мокрина Юрзук – символи справжнього кохання, яка торжествує всупереч усьому. Історія зі щасливим кінцем, від якої сльози навертаються на очі. Приклад чистих і сокровенних почуттів, яким є місце в будь-якій душі. Справжні цінності, які і роблять нас людьми. Поділися цією історією з іншими. Вона заслуговує на те, щоб про неї дізналися всі!

Читайте також: Увага!!! Звернення в суд для українців тепер коштуватиме в 100 разів дорожче

Джерело.

facebook