fbpx
Без рубрики
«У хворобі й здоров’ї» — як подружжя, що тривало 5 днів, перемогло рак

У Кейт був рак мозку. Пізніше з’явилися метастази. Тим не менш, вона продовжувала жити повним життям. І вийшла заміж. Її шлюб тривав усього п’ять днів. Але це вона перемогла рак, а не він її.

«Поклади ти мене, як печатку, на серце твоє, як перстень, на руку твою, бо сильна, як смерть, любов ….»

Двадцятиоднорічна Кеті Кіркпатрік більшу частину 2004 року провела на багатогодинній хіміотерапії. У боротьбі з агресивним раком. Її підтримував наречений, Нік Годвін.

Діагноз, поставлений 2002 року, звучав: рак мозку. Спершу Кеті продовжувала своє навчання в коледжі Рочестер (невеликий християнський коледж у Мічигані) й навіть узяла участь у харитативній акції Ленса Армстронга «Ride for the Roses». Але коли з’явилися метастази і неоперабельна пухлина легенів навколо легеневої артерії, кінець кінцем, вона була змушена уповільнити темп.

Хіміотерапія виявилася неефективною. Прогнози були невтішні, але Нік із Кеті вирішили побратися. Не зважаючи на слабкість і сильний біль, Кеті брала участь у приготуваннях до весілля, яке було заплановано на 11 січня 2005 року. Через постійну втрату ваги довелося не раз ушивати весільну сукню.

За допомогою знеболювальних, в інвалідному візку, під’єднана до балону з киснем під час весільної церемонії та бенкету, Кеті була найкрасивішою нареченою. Радість молодят променіла з кожної фотографії.

Усього через п’ять днів після весілля Кеті Кіркпатрік Годвін померла. Вона не дозволила болю та слабкості утримати її від життя у повноті й радості. Таким чином вона перемогла рак. Її чоловік, Нік, сказав того дня:

«Це було красиво. Наша мрія збулася. Вона була найкрасивішою з ангелів, турботливою і уважною, джерелом натхнення для всіх. Завжди посміхалася, попри те, що діялося, попри те, які отримувала новини. Вона була настільки близька до ідеалу, наскільки це можливо».

«Водам великим любові не вгасити, ані рікам її не затопити! Якби хто за любов віддав скарби свого дому, зазнав би лиш погорди великої!… (Пісня Пісень 8, 7).

Читайте також: “Майдан” у Польщі: спроба перевороту і втеча Качиньського

Джерело.

facebook