fbpx
Події
У Хмельницькому батьки звинувачують вчительку в приниженні та побитті дитини (відео)

Негайного звільнення вчительки Хмельницької школи №1 вимагають батьки 11-річного Артема. Педагог, за словами школяра, вдарила його та знущалася у присутності інших учнів. Батьки звернулися до поліції, натомість учитель все заперечує та звинувачує їх у наклепі.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» ( на телеканалі ZIK).

Учень 6-го класу Артем уже тиждень не ходить до школи, бо боїться – говорить мама хлопця. Під час уроку математики вчителька принизила його перед однокласниками та тричі вдарила по голові щоденником, пригадує школяр, через те, що він забув удома ручку.

«Вчителька назвала мене дворічною дитиною і сказала, що це медична проблема. Вдарила мене тричі щоденником по голові й витягла за кофту з класу», – розповідає учень Хмельницької школи №1 Артем.

Про все це дитина зізналася мамі не одразу, і тільки після того, як почала боліти голова та з’явилася нудота. Жінка повезла сина до лікарні та написала заяву до поліції, тоді ж їй зателефонувала і класний керівник Артема.

«До мене зателефонувала класний керівник і висунула умови, мовляв, давайте це все забудемо і не будемо зчиняти скандал. Оскільки будуть проблеми і в неї, і в директора школи. І пригрозила: якщо ми перейдемо в іншу школу, то проблема не зникне. Адже вчителі між вчителями спілкуються, і через цю ситуацію будуть знущатися над дитиною і в іншій школі», – говорить мама школяра Марина Олійник.

Натомість учитель математики Лідія Алєксєєва своєї провини не визнає і переконує, що не чіпала учня. А за порушення поведінки тільки записала зауваження у щоденник і попросила вийти з класу.

На бік жінки став увесь педколектив школи. Захищають і говорять, що жінка є заслуженим учителем і працює у школі вже більш як 20 років.

«Діти зараз стали дуже вразливими та чутливими. Можливо, навіть і підвищення голосу могло призвести до психологічної травми. Лідія Алєксєєва – учитель вищої категорії поважного віку і працює в цій школі дуже давно», – прокоментувала директор Хмельницької школи № 1 Алла Кіящук.

Проте однокласники Артема зізнаються, що вчителька все ж підіймала руку на хлопця.

«Вчителька його взяла за плечі й почала трясти, мені було образливо за нього. Вона його обзивала, казала, що він з іншої планети та має психічні розлади. Артем нормальний хлопець, просто як і інші учні, може інколи не слухати», – розповідають однокласники Артема.

За фактом побиття дитини поліція вже відкрила кримінальне провадження. Якщо слідство доведе, що вчителька дійсно била хлопця, їй загрожує штраф або ж громадські роботи. Натомість чи звільняти педагога, вирішуватиме міський відділ освіти.

Читайте також: У Харкові школярка ледь не померла під час уроків через травму, в медпункті дитині не вірили (відео)

Джерело.