fbpx
Події
У Харкові школярка ледь не померла під час уроків через травму, в медпункті дитині не вірили (відео)

На дівчинку чекає нова операція. У харківській школі восьмирічна дівчинка на перерві впала і вдарилась головою. П’ять разів третьокласниця ходила у медпункт і скаржилася, що їй зле, але дитині не вірили. Викликати швидку відмовлялися, а матері про травму доньки повідомили лише за дві години. Дитину із крововиливом та набряком мозку ледь встигли довезти до лікарні, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Зараз дівчинці боляче розмовляти і ковтати, а ще вчора вона навіть не підводилась із ліжка. 8-річна Настя Ниник усміхається, бо ще не розуміє, яка небезпека її оминула.

Розповідає, що її збила дівчинка біля стовпу, після чого Настя вдарилася об підлогу. З медпункту дівчинку відправили назад на уроки. І лише за дві години, коли Настя вп’яте поскаржилась на біль, зі школи подзвонили мамі.

Її мати – Ірина Ниник – розповідає, що викладачі одразу запропонували їй написати розписку, що вона не має претензій до школи.

До лікарні їх повезли на машині секретаря школи. Дівчинку одразу ж забрали на МРТ, а звідти – на операційний стіл. Лікарі вжахнулись. Кажуть – ще година зволікання, і дитину могли б не врятувати: у неї великий епідуральний крововилив й гематома, яка стискає лобну ділянку.

Чому дитині не викликали “швидку”, у школі пояснити так і не змогли.Зараз триває службове розслідування. Директор виправдовується – підлеглі вчасно не розповіли їй про інцидент .

Настю вже завтра чекає нова операція, а потім місяці реабілітації і ризик розвитку епілепсії. Мама дівчинки каже: щойно Настю випишуть з лікарні, одразу ж піде в прокуратуру.

Читайте також: На Полтавщині рідні загиблої школярки звинувачують у смерті дитини завуча з виховної роботи (відео)

Джерело.