fbpx
Дозвілля
У фотоконкурсі Sony World Photography Awards оголосили переможця від України

Sony World Photography Awards 2017 – найбільший конкурс фотографії в світі.

У середу, 29 березня, журі міжнародної премії Sony World Photography Awards 2017 оголосили результати Національного конкурсу від України: перше місце посіла робота фотографа Зані Аркадіної Постійний порядок, – повідомляє НВ.

Sony World Photography Awards 2017 – найбільший конкурс фотографії в світі. Національний конкурс – це глобальна номінація, в якій можуть взяти участь усі фотографи, які надіслали свої роботи на Sony World Photography Awards 2017, незалежно від того, на який конкурс вони відправили заявку. Його мета – відзначити найкращих фотографів у кожній з 65 країн.

Зані Аркадіна народилася в Україні, зараз живе і працює у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Займається малюнком і скульптурою, однак високо цінує фотографію і любить поєднувати різні напрямки творчості.

Постійний порядок – це демонстрація різноманітності форм природи і людини як її частини, сучасна версія традиційного натюрморту, в якій одночасно показана перемога над ефемерністю і краса буття.

Фіналістами Національного конкурсу від України також стали:

2 місце: Юлія Шашина з роботою Почуття дуалізму

3 місце: Богдан Ємець з роботою Викладач скульптури в майстерні.
З роботами переможців і фіналістів 65 Національних нагород можна ознайомитися за посиланням.

Роботи переможців будуть показані разом з фотографіями, які увійшли в шорт-лист на виставці Sony World Photography Awards & Martin Parr – 2017, яка проходитиме в Лондоні з 21 квітня до 7 травня, також їх опублікують у щорічній книзі переможців.

Читайте також:  Політ комара показали в уповільненому вигляді

Джерело.