fbpx
Дозвілля
У другій половині квітня має вже стати набагато краще. Астролог спрогнозувала можливий подальший розвиток подій під час російсько-української війни

Астролог Медведка склала прогноз можливого подальшого розвитку подій під час російсько-української війни.

Як повідомила вона на своїй сторінці в Instagram, до 29 березня буде напружений аспект між Марсом і Ураном. Тому йде активний період у боротьбі українських захисників з окупантами.

Однак, щойно Марс перейде в з’єднання із Сатурном – планетою влади, стратегій, структури і обмежень, – ситуація зміниться на краще.

«Їхнє сходження і розходження триватиме до середини квітня. При кращому варіанті це буде обмеження агресії, купірування військових подій за допомогою продуманих стратегічних дій», – повідомляє астролог.

«Їхнє сходження і розходження триватиме до середини квітня. При кращому варіанті це буде обмеження агресії, купірування військових подій за допомогою продуманих стратегічних дій», – йдеться у дописі.

Є ймовірність силових заходів у самій РФ, оскільки з’єднання планет буде відбуватися в знаку Водолія – знаку країни-агресора.

«У другій половині квітня, якщо зірки і я разом з ними не помиляємося, має вже стати набагато краще або зовсім припиняться військові дії», – прогнозує Медведка.

Миру нам усім!