fbpx

У бійці з поліцією на блокпосту в Слов’янську постраждав нардеп Парасюк – соцмережі (відео)

Активісти кажуть про жорстоке застосування сили правоохоронцями. У соцмережах прибічники блокади окупованих територій Донбасу повідомляють про побиття колони активістів на блокпосту у Слов’янську, пише ТСН

За свідченнями очевидців, на місці приїзду підкріплення до блокувальників чекали бійці Нацгвардії на “Кугуарах”.

Як твердять учасники конфлікту, їх побили та бризкали газом. У сутичках постраждав народний депутат Володимир Парасюк.

Дехто твердить, що дорогу на Бахмут правоохоронці заблокували поваленими деревами, а активістам доводиться прориватися “з боями”. Зі слів активістів, правоохоронці продемонстрували готовність стріляти в прихильників блокади з бойової зброї.

Читайте також: Наступні 48 годин можуть змінити світ – Die Welt

Як уже повідомлялося, правоохоронці повідомили, що близько 35 чоловік на 13 автомобілях спровокували конфлікт, коли відмовилися проходити стандартну перевірку та надавати дозвільні документи на свою зброю. “В результаті словесної перепалки виник конфлікт, в ході якого громадяни виявляли зневагу до закону, перешкоджали поліцейським виконувати свої службові обов’язки по забезпеченню публічної безпеки. Присутній на місці народний депутат почав наносити удари співробітникам поліції, намагався вирвати зброю у поліцейських. Поліція вжила заходів щодо відновлення правопорядку та стабілізації ситуації. За даним фактом проводиться перевірка”, – повідомили у прес-службі поліції Донецької області.

You cannot copy content of this page