fbpx
Дозвілля
Тищенко розповів як вони із молодою дружиною назвали сина

Відомий ресторатор і телеведучий Микола Тищенко через чотири місяці після народження сина розповів, як вони разом із молодою дружиною назвали його.

Пара вирішила назвати малюка Давидом Миколайовичем Тищенком, а англійською – Девід-Ніколас, повідомили вони в інтерв’ю журналу Viva, передає “Радіо Максимум”.

Відзначимо, що пара довгий час приховувала ім’я новонародженого сина, називаючи його в соцмережах милим прізвиськом Смурф. А вже в інтерв’ю дружина Тищенка, журналістка та піарниця Алла Барановська розповіла про те, як вони придумували ім’я.

Вона зазначила, що в них з чоловіком багато часу пішло на те, щоб вибрати ім’я, вечорами вони сиділи та читали значення кожного, дискутували та думали над цим. Аллі сподобалося ім’я Давид, і Микола майже відразу погодився з вибором дружини.

Пізніше дружина Тищенка побачила випуск передачі “Зірки під гіпнозом”, де ресторатор у рамках програми нібито народжував дитину. Коли йому під гіпнозом дали уявне дитя та запитали, як би він його назвав, то Микола не замислюючись відповів: “Давид”.

Читайте також: Аж помолодів: Микола Тищенко поділився знімками з хрестин сина (фото)

Так що ім’я своїй майбутній дитині він вибрав ще задовго до радісної події, але щоб потішити дружину, погодився з нею. До слова, на момент зйомок передачі дружина Тищенка ще навіть не була вагiтною.