fbpx
Дозвілля
Аж помолодів: Микола Тищенко поділився знімками з хрестин сина (фото)

Хрещеним батьком дитини став найкращий друг Миколи. 2017 рік став для ресторатора роком знакових подій і змін. Микола Тищенко приєднався до команди проекту “Ревізор” на Новому каналі в якості ведучого, а взимку у ресторатора і його дружини Алли Тищенко народився син.

Вчора, 10 травня, малюк відзначив своє перше свято – хрестини, пише “Сегодня”.

“Організацією заходу від початку і до кінця займалася дружина, – каже Микола. – У неї своє івент-агентство, так що я навіть не сумнівався, що Алла організовує нашому малюкові свято на вищому рівні. Дизайн і рецепт торта придумували всією сім’єю, було вирішено робити його з ангелами – ангелами-охоронцями нашого сина. А ресторан прикрасили красивими повітряними кулями і свічками”.

Хрещеним батьком дитини став найкращий друг Миколи, з яким вони знайомі вже 17 років. А хрещеною мамою – найкраща подруга Алли Тищенко і, за сумісництвом, колега по бізнесу.

“Що стосується безпосередньо обряду хрещення, то він проходив у Видубицькому монастирі в Києві, – розповідає телеведучий. – Син поводився дуже добре, трошки поплакав, але, як тільки його окропили святою водою, замовк, і почав заворожено спостерігати за всім. Таке ось диво”.

Читайте також: Стало відомо як 19-річна зірка дитячого Євробачення назвала первістка (фото)

Ім’я малюка Микола як і раніше тримає в секреті.