fbpx
Події
Тимошенко в лідерах: стали відомі президентські переваги українців

Якби президентські вибори відбулися у середині листопада, перемогу на них здобула б лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Так, за Тимошенко готові віддати свій голос 24% з тих, хто піде голосувати і визначився з вибором. За главу держави Петра Порошенка готові проголосувати 17,9% опитаних. Також у рейтингу присутні Вадим Рабинович, Анатолій Гриценко, Олег Ляшко та Юрій Бойко, за яких готові проголосувати від 9 то 10% опитаних.

У разі, якби до другого туру виборів президента України вийшли Петро Порошенко і Юлія Тимошенко, 23,8% опитаних проголосували б за лідера “Батьківщини”, 17% – за чинного президента.

Водночас якби вибори до Верховної Ради відбулися у середині листопада, найбільшу підтримку отримала б ВО “Батьківщина” – 20% респондентів з тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором.

Також до Верховної Ради пройшли б “Блок Петра Порошенка” (13,3%), Радикальна партія (9,8%), “Опозиційний блок” (9%), партія “За Життя” (8,2%), “Самопоміч “(6,0%) та “Громадянська позиція” (5.8%).

Читайте також: Юлія Тимошенко шокувала пасажирів авіарейсу, з’явившись в економ-класі та ще й у хвості літака (фото)

Джерело.