fbpx
Події
Тягнибок прийшов на “Марш слави героїв” з дітьми та онукою (фото)

“Марш слави героїв”, який щороку проводить ВО “Свобода”, пройшов сьогодні вулицями Києва.

В урочистому віче та ході, присвячених 74-ї річниці створення Української повстанської армії та Дню українського козацтва, взяли участь понад 20 тисяч людей, пишуть “Українські новини“.

За словами лідера “Свободи” Олега Тягнибока, цим маршем політична сила запускає сотні маршів в інших містах Україні.

“Нині відзначаємо не тільки Пресвяту Покрову, а й День козацтва, УПА, День захисника України. Важливо, що ми зберегли історичну тяглість поколінь, бо нинішні бійці беруть приклад з упівців та всіх борців за Україну. Суть нашого свята – тяглість поколінь, українські національні цінності. І “Свобода” уже 25 років сповідує ці цінності. Ми щасливі, що наша ідея возвеличення УПА позитивно сприймається по всій Україні. Тепер наше завдання – зробити цінності борців за волю України цінностями держави. Коли цінності УПА буде втілено в життя – буде і розвинена економіка, і соціальна справедливість, будуть щасливі люди на своїй землі”, – заявив Олег Тягнибок.

Він зазначив, що саме “Свобода” 25 років тому розпочала традицію урочистих маршів на річницю створення Української повстанської армії, та 12 років тому провела першу ходу у Києві.

“Була горстка людей. Багато цькували, не розуміли, про що йдеться. А сьогодні це фактично є ідеологія, яка позитивно сприймається українським суспільством… Сьогодні я не тільки зі своїми дітьми прийшов сюди. Я є гордий, що вперше прийшов сюди зі своєю маленькою онукою, якій тільки п’ять місяців. Але вона разом зі мною буде маршувати вулицями Києва”, – заявив Тягнибок.

Нагадаємо, минулого року у святковому мітингу з нагоди річниці створення УПА та Марші Героїв взяли участь понад 10 тисяч українців. Разом із “Свободою” вулицями Києва крокували інші патріотичні організації.

Читайте також: «Ще не вмерла Україна!» Мешканці окупованого Донецька відверто вітають один одного із Днем захисника України

tyagnybok

Джерело.