fbpx

Цього року рівень Євробачення нижчий, ніж зазвичай, але Україна старається, – фінське видання

Зараз у Києві саме у розпалі наймасштабніший пісенний конкурс – Євробачення-2017. У соціальних мережах активно критикують цьогорічне шоу, пише Ніта Макконен для фінського видання Ilta Sanomat, зауважуючи, що у цьому році рівень організації Євробачення трохи нижчий, ніж зазвичай. Проте, на думку авторки, всім критикам варто подивитися правді у вічі і згадати про ту жахливу ситуацію, в якій опинилася Україна.

“Держава зіткнулася з найбільшим кровопролиттям з часів 90-х років. У конфлікті вже загинуло більше 10 тисяч чоловік, близько двох мільйонів людей були змушені покинути свої будинки”, – пояснює Макконен.

Читайте також: Учасниці Євробачення загрожує реальний термін через витівку у Києві (відео)

Більш наочно проблему можна продемонструвати за допомогою кілометрів, йдеться далі. Від Києва до Донецька – близько 800 кілометрів. Від Гельсінкі до Рованіемі (місто на півночі фінській Лапландії) – приблизно стільки ж.

“Чи змогли б ми, фіни, провести Євробачення, якби в Рованіемі точилася війна проти проросійських повстанців? Вражає, що фанати конкурсу можуть закривати очі на події, які відбуваються настільки близько”, – обурюється журналістка.

“Так, це правда: відбіркові етапи Євробачення минули не на тому рівні, як в минулі роки – в Стокгольмі або Копенгагені. Однак українці хотіли його провести і їм поки це чудово вдається”, – констатує авторка публікації.

Читайте також: “Євробачення-2017”: ображений глава українського журі отримав відповідь

Зрозуміло, що фіни засмучені тим, що група Norma John, що представляє країну, вибула зі змагань, але ніякої теорії змови тут немає. Пісня хороша, але цього разу вона не набрала достатньої кількості голосів, йдеться у статті.

Джерело.

You cannot copy content of this page