fbpx
Дозвілля
Ці брати одного разу сильно захопилися пластичною хірургією. Тільки подивіться, як вони виглядають сьогодні (фото)

Пластична хірургія зараз знаходиться на піку своєї популярності. Дуже багато людей, які незадоволені зовнішністю, йдуть на все можливе в досягненні свого ідеалу. Деяким вдається вчасно зупинитися, для інших операції стають необхідністю, в них виникає залежність, яка може привести до жахливих наслідків.

Ми хочемо розповісти вам історію братів Богданових, які трішки захопилися пластикою …

Французькі вчені-фізики Ігор і Гришка Богданові в молодості були неймовірно красивими, успішними і користувалися величезною популярністю у жінок.

У 80-е у них було своє власне шоу про наукову фантастику, а в 90-х брати пішли з телеекранів, щоб зануритися в написання наукової дисертації. Тоді ж вони, моторошно незадоволені своєю зовнішністю, зробили свою першу пластичну операцію. За нею пішла ще одна, і ще, і брати вже не змогли зупинитися …

Тепер колишні красені виглядають ось так.

Зараз вже складно підрахувати точну кількість операцій, які зробили собі чоловіки: тут є підтяжки, ін’єкції ботокса, імплантати в щоках і підборідді, а також гель в губах.

Ось так симпатичні, розумні і привабливі чоловіки перетворилися в двох страховиськ.

Самі ж брати Богданові заперечують своє зловживання пластикою.

Зараз популярним телеведучим і продюсерам по 63 роки. Ігор був кілька разів одружений, у нього четверо дітей. Але зараз він в розлучений. Григорій досі неодружений.

Як тобі таке перевтілення знаменитих братів? Впевнений, вони справили на тебе незабутнє враження! А всі емоції, які накопичилися в тобі, поки ти читав статтю, можеш залишити в письмовому вигляді в коментарях.

Читайте також: Позіхав і грав у “ку-ку”: поведінка сина Трампа стала однією з найбільш обговорюваних тем у мережі (відео)

Джерело.

facebook