fbpx

Це кращий рік мого життя: відомий український ведучий зробив пропозицію своїй коханій(фото)

Відомий український ведучий Тімур Мірошниченко зізнався, що в 2018 році планує зіграти весілля і вже зробив пропозицію своїй коханій, пише 24 канал.

Ведучий “Євробачення-2017” Тімур Мірошниченко, підбиваючи підсумки 2017 року, зізнався, що цей рік був для нього одним з найщасливіших. І не тільки тому що він вів грандіозне музичне шоу, отримав безліч пропозицій по роботі і багато подорожував.

Читайте також: У Мережі з’явилися фото “швeдської Баpбі” після 100 опepaцій

А тому, що в саме в цьому році він зустрів дівчину, яку зовсім скоро назве своєю дружиною.

“2017, дякую тобі, ти був неймовірний! Мабуть, це кращий рік мого життя. Цей рік дав мені Тебе! А Ти повністю перевернула моє життя. І продовжиш це робити вже в наступному році! Люблю тебе!”, – написав він, додавши хештег #наречені.

2017, дякую тобі, ти був неймовірний! Мабуть, це кращий рік мого життя. Принаймні поки що) Ти дав мені ‚Євробачення‘! #esc2017 Надзвичайну кількість різноманітних проектів, заходів та зйомок. Я побував у шаленій кількості місць, відкрив для себе три нові країни. Цей рік дав надію на розвиток Суспільного в Україні. #суспільне Цей рік зробив нас ще ближчими до половини світу! #безвіз Цей рік дав мені Тебе! А Ти повністю перевернула моє життя. І продовжиш це робити вже в наступному році! Люблю тебе! ❣️ #наречені Ще раз дякую тобі, 2017, за все! Ти крутий! 👍🙏🔥 #2017 #дякуюзавсе #крутийрік #будещекраще #timurmiroshnychenko

Публикация от Timur Miroshnychenko (@timur.miroshnychenko)

You cannot copy content of this page