fbpx

Три речі, які слід пам’ятати у важкі часи

Ви, мабуть, багато разів читали Псалом 23. Його часто читають біля людей, які мають недугу.

Але його також потрібно читати й тоді, коли ми стикаємося з труднощами у житті. Псалом 23 дає величезну надію на те, що ми це переживемо. У цьому розділі Бог нагадує нам про три потужні істини, яких ми можемо триматися, коли боїмося.

Ми не самі

Бог іде разом з нами. Псалом 23:4 каже: “Навіть коли б ходив я долиною темряви, -я не боюся лиха, бо ти зо мною. Жезло твоє й палиця твоя – вони дають мені підтримку”.

Ми зараджуємо собі з тінями життя тоді, коли обертаємося до світла. Ми не можемо бачити тінь і дивитися на джерело світла одночасно. Ісус сказав: “Я – світло світу. Хто йде за мною, не блукатиме у темряві, а матиме світло життя” (Іван 8, 12).

Перестаньмо фокусуватися на тому, що нас лякає, і зосередьмося на Ісусі. Він з нами просто зараз. Ми забуваємо про тривоги і переживання, коли спрямовуємо погляд до Бога і дивимось на те, що Він хоче зробити через нас. Хоча ми не бачимо Його фізичними очима, але Він поруч.

Бог знає, в чому мета наших проблем

Псалом 23 говорить нам знову і знову, що Бог все робить для нашого блага. Він дає нам все, чого ми потребуємо (ст. 1), дає нам спокій (ст. 2), дає нам силу (ст. 3), і веде нас шляхом праведності (ст. 3). Псалом 23:6 говорить: “Добрість і милість будуть мене супроводити усі дні життя мого, і житиму в домі Господнім по віки вічні”.

Непорушна ідея Святого Письма полягає в тому, що Бог не може творити зла. Коли ми проходимо через долину випробувань, нам потрібно пам’ятати, що Бог використовує ці важкі дні нам на благо.

Бог любить використовувати важкі часи нашого життя для розвитку нашого характеру. Павло говорить нам про це в Посланні до Римлян 5, 3-4: “І не тільки нею, але й хвалимося в утисках, знаючи, що утиски приносять терпеливість, а терпеливість досвід, а досвід надію”.

Як християни, ми можемо бути абсолютно впевнені, що наші страждання не безсенсовні.

Наша нагорода буде вічною

Неважливо, що відбувається з нами тут, на  Землі – це ще не кінець історії. Заради небес варто пройти через будь-яку долину. Там ми будемо винагороджені за нашу вірність під час нашого перебування на Землі.

Біблія говорить, що небеса реальні, і ми будемо перебувати там вічно. У жодній долині, якою б неосяжною вона не здавалася, ми не перебуватимемо так довго.

Я не знаю, що ви переживаєте зараз. Я не знаю, які переживання не залишають вас у спокою ночами. Можливо, ви боїтеся занедужати. Або ви боїтеся, що занедужає той, кого ви любите.

Я знаю, що Бог допоже благополучно вийти з цієї ситуації. Я знаю, що ця долина не нескінченна.

Рік Уоррен

You cannot copy content of this page