fbpx
Дозвілля
Тренер шоу «Зважені та щасливі» розповів, як схуднути за тиждень до відпустки

В ході зйомок на телеканалі СТБ шоу «Зважені та щасливі» його тренер В’ячеслав Узєлков розповів, чи можна скинути зайві кіло за тиждень до відпустки. Про це пише видання “Факти”.

«Схуднути за тиждень неможливо, – сміється В’ячеслав. – Але, звичайно, неможливого нічого немає. Тому все залежить від того, скільки потрібно скинути. Якщо мінус 2-3 кг – без проблем. Піти в зал і гарненько попрацювати. Додати сауну, відвідати масаж, і за тиждень кілька кілограм підуть. Потрібно робити упор на кардіо-навантаження різного плану: бігати, стрибати, степпери, бурпі. Тренуватися з гантелями і штангами маленького ваги, але на велику кількість повторень. І, звичайно, не забувати про харчування – воно повинно бути правильним і помірним».

Також В’ячеслав уточнив, що робити, якщо зайвих кілограмів не 2, а 20.

«20-30 кг за тиждень прибрати неможливо. Це вже не до тренера, а до плаcтичного хіpурга. Якщо ви весь рік нічого не робили, а перед відпусткою вирішили позбутися десятків ненависних кілограмів за тиждень, зізнайтеся собі – це неможливо. Не вірте в диво-дієти, не голодуйте, не варто псувати своє здоров’я. Краще на даний момент прийміть себе таким, як ви є, і поступово правильно починайте готуватися до наступної відпустки», – говорить він.

Читайте також: Місце якого немає на карті: унікальне бірюзово-блакитне озеро на Прикарпатті вpазило мережу(фото, відео)

Також видання нагадує, що восьмий сезон шоу «Зважені та щасливі» глядачі побачать вже восени. Третім тренером сезону став Василь Вірастюк, а місце ведучої і консультанта з харчування зайняла відомий блогер і коуч по правильному харчуванню Мирослава Ульяніна.