fbpx

Трейлер серіалу «Володар Перснів: Персні Всевладдя» зібрав понад 250 млн переглядів за добу (відео)

Користувачі мережі переглянули трейлер серіалу “Володар Перснів: Персні Всевладдя” (The Lord of the Rings: The Rings of Power) 257 млн ​​разів за першу добу. Про це автори шоу розповіли у твіттері.

Тизер серіалу на YouTube вже набрав 27,8 млн переглядів. При цьому він отримав 97 тис. лайків та десятки тис. дизлайків, а також майже 72 тис. коментарів. Більшість з них містять фразу “Зло не може створити нічого нового, воно може тільки зіпсувати і зруйнувати те, що винайшли або створили добрі сили”, – Дж. Р. Р. Толкін”, написану різними мовами світу.

Сюжет серіалу розгортатиметься за часів Другої епохи Середзем’я, задовго до подій, що були показані у старих добрих «Хоббіті» та «Володарі перснів». Серіал покаже різні історичні події світу Середзем’я, зокрема й те, як Саурон прийшов до влади. З огляду на представлений трейлер, серіал має вийти дуже красивим та видовищним.

Проте, чимало глядачів залишилися вкрай незадоволеними побаченим. З коментарів випливає, що найбільше користувачів обурили три моменти: підбір акторів для серіалу, «надмірно нереалістична» комп’ютерна графіка та дещо вільна інтерпретація образів деяких культових персонажів.

Прем’єру серіалу «Володар кілець» призначено на 2 вересня 2022 року. Він виходитиме в онлайн-кінотеатрі Prime Video по одній серії на тиждень. Відомо, що на виробництво першої частини шоу витратили $465 млн. — це колосальна сума для виробництва серіалів. Наприклад, перший сезон «Ігри престолів» коштував творцям $90 млн.

You cannot copy content of this page