fbpx
Події
Топ-5 найвищих зарплат в Україні

У березні найбільші зарплати пропонують ІТ-фахівцям і керівникам. Про це в коментарі розповіла експерт сайту пошуку можливостей Rabota.ua Тетяна Пашкіна, пише Finance.ua.

Вона назвала 5 найбільш високих зарплат в актуальних вакансіях.

Технічний консультант – 85 тис. грн. Стільки готові платити роботодавці ІТ-фахівцю на позиції Oracle Technical Consultant в міжнародній ІТ-компанії. Кандидат повинен мати досвід роботи більше 6 років і бути командним гравцем. Зарплату платитимуть в американській валюті.

Директор з розвитку – 80 тис. грн. Управлінця шукають на підприємство хімічної промисловості. Повинен бути хіміком-технологом високомолекулярних сполук або органічних речовин. Плюсом буде додаткова освіта в менеджменті. Бажано знання англійської.

Читайте також: Дівчина з Києва підкорила соцмережі своїм оголошенням про роботу

Начальник відділу – 78 тис. грн. Таку зарплату пропонують начальнику відділу інтернет-маркетингу. Шукають фахівців з не менш ніж 5-річним досвідом роботи, успішними проектами за кордоном.

Менеджер з експорту меду – 70 тис. грн. На завод із переробки меду шукають менеджера з експортних продажів. Шукають молоду людину з вищою освітою, знанням англійської та ділового етикету.

Гендиректор птахофабрики – 50 тис. грн. Кандидат повинен аналізувати управлінську і бухгалтерську звітність і бути готовим працювати в різних галузях. Компанія працює з оптовою торгівлею, роздрібною торгівлею, ресторанним бізнесом і виробництвом.

Джерело.