fbpx

Тоня Матвієнко відповіла Оксані Білозір, чому виконує пісню Квітки Цісик

Співачка Тоня Матвієнко відповіла Оксані Білозір на її претензії щодо того, що начебто виконує пісню Квітки Цісик “Коханий” без дозволу.

Про це співачка написала у своєму Інстаграмі.

“Оксана Білозір запевняє, що я без дозволу публічно виконую пісню “Коханий”. Хотіла утриматися від коментарів, але для рівноваги думок скажу.

Історія пісні “Коханий” саме у моєму виконанні почалася у 2011 році під фінал проєкту “Голос країни”.

Музичний продюсер шоу запропонував мені відійти від ліричних балад та заспівати щось веселе. Мені одразу прийшла на думку пісня “Коханий” у виконанні Квітки Цісик. Багато українців шанують її творчість, тому не мала сумніву, що пісня буде гарно сприйнята телеглядачами.

За ініціативою мого тренера на проєкті, Руслани Лижичко, аранжування створили в балканському стилі.

По завершенню “Голосу” я почала асоціюватися з піснею, тому захотіла її виконувати й далі. Вже під час запису альбому я звернулася до Оксани Білозір із запитом, чи може пісня потрапити в платівку. На запит отримала негативну відповідь, проте отримала дозвіл на використання пісні під час виступів.

Продовжу. З початку війни на Донбасі, співала “Коханий” неодноразово нашим захисникам, пісня стала дуже символічною для хлопців в АТО: вони вмикали її з БТРів, лунала в казармах і кожен раз при нашій зустрічі замовляли заспівати саме її.

Наразі мені прикро та неприємно, що пані Оксана забула про свій дозвіл виконувати мені згаданий музичний твір. За 11 років із моменту, коли я заспівала вперше пісню “Коханий”, пані Оксана згадала про це саме зараз. Чому під час спільних неодноразових зустрічей за кулісами ні разу не сказала про своє незадоволення? Чому це трапилося саме під час війни?

Сподіваюся, що всі розуміють, наскільки зараз важлива підтримка один одного у наші нелегкі часи. Якщо ця пісня в моєму виконанні когось надихнула — цьому треба радіти! Тільки добро та любов переможе!” – написала Тоня Матвієнко.

Співачка також опублікувала відео, на якому співає згадану пісню українським військовим.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Фото: 24 канал

You cannot copy content of this page