fbpx
Дозвілля
Тіматі освоює серфінг разом з дворічною донькою (фото)

Тіматі, відомий в якості модного репера і підприємця, проводить свій вільний час, як правило, з донькою.

Ось і зараз, судячи з інформації, розміщеної в його акаунті в Instagram, він привернув дворічну Алісу до свого захоплення серфінгом.

Судячи з розміщеним на сторінці Тіматі знімкам, дівчинка із задоволенням почала освоювати цей вид плавання на воді і не боїться разом з татом гойдатися на своїй дошці на хвилях.

Відвідувачі аккаунта Тіматі вже відгукнулися на розміщені їм новини про себе і доньку. Багато хто відзначає, що Аліса, мабуть, пішла в тата, і добре б всім мати такого батька. Однак, є й такі, які називають його вчинок божевільним, і кажуть, що самі б так не змогли.

Також деякі цікавляться, де в цей час перебуває мати дитини. Репер зберіг зі своєю колишньою дружиною хороші відносини після того як, проживши кілька років спільним життям, вони з Оленою Шишковою розлучилися. Аліса частіше буває у батька. Але, оскільки обоє батьків мають щільний робочий графік, її вихованням займається бабуся, мати Тіматі.

Тіматі вже давно відомий як шанувальника тих видів спорту, які відносять до екстремальних. Для того, щоб займатися серфінгом, він вилітає на океанічні узбережжя кілька разів на рік.

Читайте також:“Мій другий день народження”. Геращенко вперше прокоментував замах спецслужб РФ на його життя

Учимся любить океан, правильно им пользоваться, понимать и не бояться волны.

Світлину опубліковано користувачем Black Star (@timatiofficial)

Джерело.

facebook