fbpx

“Мій другий день народження”. Геращенко вперше прокоментував замах спецслужб РФ на його життя

Нардеп Антон Геращенко, на якого російські спецслужби готували замах, вперше прокоментував ситуацію з попередженням СБУ його вбивства.

“20 січня 2017 року — мій другий день народження. У цей день ввечері в Києві Службою Безпеки України було затримано двох осіб, які планували моє вбивство. Щиро дякую главі СБУ Василю Грицаку, всім тим співробітникам контррозвідки, оперативних служб, спецпідрозділу “Альфа”, чиї імена я не маю права назвати, всім тим, хто і вдень, і вночі працював для того, щоб затримати небезпечних терористів і не дати їм підірвати ще один автомобіль з черговою жертвою в центрі Києва”, — написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

Геращенко заявив, що російські спецслужби обрали його мішенню не просто так.

“Сам факт, що я був обраний російськими спецслужбами мішенню для чергового терористичного акту, говорить про те, що те, що я роблю для захисту національної безпеки та інтересів України — правильно. Крім того, хочу попередити організаторів і замовників моєї ліквідації, що проект “Миротворець”, який стоїть у всіх вас як кістка поперек горла, буде працювати незалежно від того, живий я чи ні”, — сказав нардеп.

Крім того, Геращенко відповів і на закиди російських пропагандистських ЗМІ про те, що замах на нього інсценізували.

“Щодо заяв російських пропагандистських ЗМІ і їх філій в Україні про нібито інсценуванні замаху на мене, то при публікації вашої брехні, прошу врахувати, що вчора ввечері Шевченківський районний суд заарештував двох підозрюваних у справі про замах на моє життя на два місяці, без права внесення застави”, — зазначив він.

За словами Геращенка, під час вибору запобіжного заходу затриманим суд врахував докази про причетність до планування та підготовки його вбивства, , а також факт про те, що один із двох затриманих був достроково амністований окупаційною владою Криму і спецслужбами РФ для участі в підривній роботі проти України.

“За 112 статтею кримінального кодексу їм обом загрожує міра покарання аж до довічного ув’язнення.

Підозрювані в організації моєї ліквідації є важливими свідками організації планомірного і цілеспрямованого державного тероризму з Російської Федерації. Їхнє життя повинно бути поза небезпекою, для того щоб вони допомогли розкрити диверсійно-терористичну мережу, яка продовжує свою роботу в Україні і запобігти подальшим терористичні акти проти українських журналістів і політиків”, — додав Геращенко.

Читайте також: В Україні подорожчали автомобілі: що буде з цінами в 2017

Джерело.

You cannot copy content of this page