fbpx
Дозвілля
Тест особистості: куди дивиться кінь?

Подивіться уважно на картинку. Куди дивиться кінь? На вас чи в сторону? Чи може по черзі?

Отже, якщо вам здається, що кінь дивиться у вашу сторону, ви логік. У вас краще розвинена ліва півкуля. У вас аналітичний склад розуму, вам легко запам’ятати великий обсяг інформації. Ви добре пам’ятаєте дати, номера телефонів, багатозначні числа. У житті ви керуєтеся здоровим глуздом, а не почуттями.

Якщо ви вважаєте, що голова коня спрямована до горизонту, то ви – інти. У вас добре розвинена права півкуля. Вам легше сприймати символи і образи, ніж слова. Напевно ви володієте музичними здібностями. Ви живете емоціями і дуже часто стрaждаєте через те, що йдете на поводі своїх почуттів і керуєтеся миттєвими бажаннями.

Якщо ви легко можете “переключитися” і поперемінно бачите, як кінь дивиться то на вас, то в бік, отже, у вас приблизно однаково розвинені обидві півкулі. Ви – гармонійна особистість. У вас закладений ідеальний баланс між розумом і почуттями.

А що ви думаєте з приводу результатів цього тесту? Чи згодні ви з ними чи вважаєте, що ви володієте прямо протилежними характеристиками?

Читайте також: Повідкривайте вікна й балкони, влаштуйте протяг: відзавтра, Україна опиниться в полоні шаленої спеки

Джерело.