fbpx
Події
“Терпіла побої, але не пішла”: у Авакова розкрили правду про відставку Гонтаревої

Радник міністра внутрішніх справ Ілля Ківа назвав голову Національного Банку України Валерію Гонтареву “нещасною жінкою” – вона “півроку терпіла побої” за економічну ситуацію в країні, але як і раніше залишається на своїй посаді після заяви про відставку.

Відповідна заява була зроблена в ефірі “Обозреватель.LIVE” .

Він підкреслив, що Гонтарева залишатиметься на своїй посаді до тих пір, поки її відставку не підтримає парламент і не схвалить президент Петро Порошенко.

“У нас з’явилася ця нещасна жінка, яка протягом півроку несла всі шишки і побої за всю економічну ситуацію в країні. Відставка – не відставка, а всього лише на-всього маніпуляція цією ситуацією”, – сказав Ківа.

Він підкреслив, що заява Гонтаревої про відставку і введення безвізового режиму з Євросоюзом трохи розрядили обстановку в суспільстві.

“Знаєте, як зняти напругу:” безвіз – спалах справа, Гонтарева – спалах зліва “”, – сказав Ківа.

“Гонтарєва всього лише написала заяву … Нам потрібно навчитися відрізняти мух від котлет … Вона до цих пір керує Нацбанком і проводить запропоновану їй програму, на яку вона підписувалася”, – зазначив чиновник.

Також радник глави МВС припустив, що голосування у Верховній Раді з приводу відставки Гонтаревої відбудеться не раніше осені 2017 року.

Читайте також:ПЛАСТУН, ФІЛОСОФ І КАНДИДАТ НА ПАПСЬКИЙ ПРЕСТОЛ: КИМ БУВ ЛЮБОМИР ГУЗАР