fbpx
Дозвілля
Терміново перестаньте робити цих 10 речей, інакше ви назавжди залишитесь бідними!

Багата і успішна людина – це недосяжний ідеал для багатьох рядових працівників. Чомусь багато хто думає, що на досягнення багатства потрібно витратити багато часу, сил і відмовитися від земних благ. Ну або народитися в сім’ї багатіїв. Але чи так це насправді?

Бідність – це не фінансовий стан, а спосіб мислення. Тут виникає маса сумнівів і недовіри, і це абсолютно нормальна реакція на подібний факт. Люди з найбільшими гаманцями в світі не поспішають ділитися секретами свого успіху. Однак найдопитливішим все ж вдається їх добути.

Ми пропонуємо ознайомитися з 10 звичками, які заважають вам мислити як багатії. Позбудься їх, і результат не змусить вас довго чекати.

1. Бідний завжди шукає винних

У фінансовому становищі бідної людини завжди винні його батьки, чоловік або дружина, держава, оточення – хто завгодно, тільки не вони самі. Вони абсолютно не в змозі визнати той факт, що відповідальність за це виключно на їх плечах.

2. Жалість до себе

Бідний завжди знайде, за що себе пошкодувати: народився не в тій країні, живе в поганий час, недостатньо освічений, недосконала статура, магнітні бурі – все що завгодно! У нього є десятки аргументів для цього, а капітал на жадібності не заробиш.

3. Ниття і скарги на життя

Часом так хочеться розповісти кому небудь який ти бідний і нещасний, і отримати розраду. Людина з мисленням багатія сприймає будь-яку невдачу як тимчасові труднощі і ні на що не скаржиться. Від того, що ти виговоришся, грошей в гаманці не додасться.

4. Займатися нелюбимою роботою

Щоб робота приносила успіх, вона повинно бути любимою. Інакше людина може проклинати свою роботу, начальство і колег, але все одно щопонеділка буде знехотя волочитися в проклятий офіс і проводити рік за роком в очікуванні п’ятниці.

5. Тягнути час

Відтягувати час до останнього. Девізом його життя може бути народна мудрість “Сім разів відміряй – один відріж”, тільки ось до відрізання справа не завжди доходить …

6. Безкоштовне навчання

Практично кожна успішна людина скаже тобі, що найкраща інвестиція – це інвестиція в себе. Бідна людина звикла, що все можна отримати на халяву, навіть навчання. Але для того, щоб навчитися чогось дійсно потрібного і корисного в наш час, на жаль, завжди доводиться платити.

7. Витрата грошей даремно

Якщо у людини немає фінансової стратегії, то він буде заробляти гроші і тут же витрачати їх. І тут вже не важливо, скільки він заробляє. Якщо людина не вміє грамотно поводитися зі своїми коштами і інвестувати їх у виробництво капіталу, то він все одно буде бідним.

8. Витрата часу даремно

Аналогічно до попереднього пункту, бідна людина часто задається питанням: “Як вбuтu час?” І це найбільша його помилка. Немає нічого дорожчого часу, і багаті точно знають це!

9. Думати, що скажуть інші

Кожна успішна людина унікальна. Вона створює свою власну стратегію успіху, за що її і цінують інші. Так що ти цілком можеш наплювати на всі наші поради і йти за своїм унікальним шляхом! Бідний же, навпаки, бере приклад з інших. Він дуже багато часу витрачає, щоб стати схожим на успішну людину і прислухається до думки оточуючих. Але багатому все одно, що про нього думають інші.

10. Жити чужим життям

Одна з найсерйозніших помилок бідних – проекція чужого життя на своє. Вчитуватися в біографію сильних і знаменитих і робити абсолютно так само, як там написано – це те, через що ти можеш знайти відчуття дискомфорту на все життя. Стратегії успіху – це, звичайно, чудово, але робити ти повинен тільки те, що дійсно вважаєш потрібним для себе.

Ти впізнав себе, читаючи ці пункти? Я, на жаль, так. Також я дуже добре розумію, що не можна просто взяти і змінити образ мислення, але мене не покидає надія, що якщо кожен день робити маленький крок назустріч тому, чого дійсно тобі хочеться досягти, то успіх прийде неодмінно! Став лайк, якщо згоден зі мною.

Джерело.