fbpx
Події
Телеведуча Анфіса Чехова приголомшила шанувальників прикрою звісткою

Після двох років шлюбу Анфіса розлучилася зі своїм чоловіком, грузинським актором Гурамом Баблішвілі. Про це стало відомо з анонсу передачі Лєри Кудрявцевої, з якою ведуча товаришує протягом багатьох років.

“Анфіса вперше розповість про своє розлучення, про нездійснене бажання наpoдити Гураму другу дитину і багато іншого, про що раніше мовчала”, – йдеться у тизері програми, пише ТСН

Прикру інформацію підтвердила засновниця юридичної агенції, що спеціалізується на розлученнях, Катя Гордон. Вона також розповіла, що Баблішвілі залишив екс-дружині та їхньому спільному сину квартири.

“Анфіса і Гурам офіційно розлучилися. Подружжя не виносило сміття з хати, бо їм потрібен був час домовитися одне з одним. Тож на процедуру розірвання шлюбу вони прийшли спокійними, підписали всі необхідні папери і мирно розійшлися. Баблішвілі без зайвих питань залишив колишній дружині все спільно нажите майно – квартиру і машину”, – сказала Гордон.

Читайте  також: ВЛАД ЯМА ПОДІЛИВСЯ КУМЕДНОЮ ІСТОРІЄЮ, ЯК РОБИВ ПРОПОЗИЦІЮ “РУКИ І СЕРЦЯ” (ФОТО)

Попри розлучення, Чехова спокійно дозволяє колишньому чоловіку бачитися з 5-річним сином Соломоном. Так, цього літа Баблішвілі з сином вдвох відпочивали у Грузії.

Группа «Кудри»💇

Допис, поширений Anfisa Chekhova (@achekhova)