fbpx
Дозвілля
Влад Яма поділився кумедною історією, як робив пропозицію “руки і серця” (фото)

Відомий український танцівник і хореограф Влад Яма поділився кумедною історією, як робив пропозицію “руки і серця” в Новий рік та як вона засумнівалась після довгого терміну стосунків.

Владу Ямі вдалося багато років приховувати свої серйозні відносини з його коханою. І тільки у 2016 році Влад Яма вирішив представити свою дружину публіці. Також він почав ділитися деякими подробицями особистого життя, пише 24канал

Влад Яма розповів про те, як зробив пропозицію своїй дружині Ліліанні:

“Все було дуже романтично. Після семи років стосунків, коли вона вже втратила надію, я зробив це дуже оригінально – в Новий рік, як всі чоловіки. Ми були вдома удвох, я потайки від неї купив обручку і ми самі придумали, що це буде “радянський” Новий рік – ми самі зробили олів’є, купили ковбаски, сир, мандарини, радянське шампанське, все, як годиться”, – розпочав розмову Яма.

Читайте також: “МИ РАЗОМ”: ПОНОМАРЬОВ РОЗПОВІВ ПРО СТОСУНКИ З ВІДОМОЮ УКРАЇНСЬКОЮ СПІВАЧКОЮ (ФОТО)

Він додав, що вирішив зробити подарунок і собі, вставши на коліно перед коханою в його улюблену пору дня.

“Я встав на коліно, коли на годиннику було 12.12 (це моя улюблена цифра, нічого не можу з собою вдіяти, вийшло, що це був подарунок і мені, в тому числі). І в цей момент, так виявилося, що у неї в роті був шматок дрогобицької ковбаси, тому вона прожувала, сказала “Я подумаю” і тут же погодилася. І я її розумію, сім років минуло”,

– зізнався український танцівник.

Хоч у Влада Ями та його дружини є син, однак він його ще не поспішає показувати публіці. Як зазначив Влад, прийде час, його син підросте і можливо тоді він покаже маленьку людину, котра кардинально змінила його життя:

“Таких днів багато. Най-найголовніший, напевно, це день, в який наpoдився мій син, – це найбільша зміна”, – підсумував зворушливий Влад.