fbpx
Дозвілля
“Те що я буду робити завтра може вам не сподобається, може піднятися хвиля повалення героїв з “п’єдесталу”,-Katya Chilly

Катя Чілі минулого тижня знову повернулася на сцену. Хтось її знає ще з далеких 90-тих років, хтось – почув її голос лише зараз, але байдужим її виступ не залишив нікого.

Лавина похвали, уваги, захоплення раптом знову звалилася на тендітні плечі цієї загадкової і магічної артистки, своїми переживаннями вона ділиться на сторінці у соціальні мережі. Катя переймається, чи не обернеться хвиля слави, несприйняттям та критикою. Та все ж вірить, що справа, яку веде щире серце має рухатися вперед.

“Прокинулася аватаром вчора ..) пора включати Оптину пустель …) як каже мій друг Голтіс Вукста допомагає впорається з гординею і залишитися вільним в моєму житті, до того ж те що я буду робити завтра може вам не сподобається або може піднятися хвиля повалення героїв з “п’єдесталу”, – і це не повинно мати вплив … мене повинно вести Сердце… саме головне включати милосердя вчасно і розуміти що кожен рухається як може. І я теж. мені потрібно багато чому навчитися мені в печері без води і їжі легше по пару днів… але ви знаєте якусь я у всьому цьому чую Музику… а поки Ом намах Шівайя “Благословен Бог наш нині і повсякчас, і на віки веков.Амінь”

Декількох осіб заблокувала і питання чи можу я на сторінці викладати фотки близьких або вже стрьомно. Психи і орки є. Головне не зірватися і не піти в ченці. Здається почався справжній піст… і питання до чого готова. Дівчинка хочу на ручки – готова, а все інше зовнішнє зараз схоже на гігантського хвилю. Любові, – так. Але я як тріска. У центрі торнадо спокійно і найбезпечніше місце. Треба заспокоїтися. але Океан сколихнувся …, – так”,- розповіла Катя.

Читайте також:   “Хвилююся, боюся прокинутися знаменитою… знову… не знаю і не знала що з цим робити”,- Катя Chilly

Зауважимо, що також Катя  поділилася на свої сторінці записом із інтерв’ю, яке, за її словами, вона раніше заборонила, але потім все ж вирішила оприлюднити. 29 грудня 2016 року вона була гостею ток-шоу “Люди. Hard Talk”.