fbpx
Дозвілля
“Хвилююся, боюся прокинутися знаменитою… знову… не знаю і не знала що з цим робити”,- Катя Chilly

Культова українська співачка Katya Chilly вирішила нагадати про себе і прийшла на “сліпі прослуховування” проекту “Голос країни-7”. Для виступу виконавиця обрала пісню “Світлиця”. На сцені Katya Chilly з’явилася босоніж, у хустинці та в сукні. Під час виконання композиції артистка сиділа на підлозі.

Про свої відчуття перед виступом артистка написала на своїй сторінці у Фейсбук, і зізналася, що боїться прокинутися знаменитою знову, бо не знала і не знає що із цим робити, але дуже мріє співати.

“Хвилююся… час наближається… боюся прокинутися знаменитою… знову… не знаю і не знала що з цим робити… але я знаю що я хочу Співати,.. для Людей… І не хочу прожити даремно .. .і “не спати” … і бути живою і любити .. і дітей) я багато хочу) поруч син співає “Бантик” граючи на ведмедях…) щаслива проект “Голос Країни”,- поділилася своїми переживаннями Катя

Користувачі соціальних мережах також високо оцінили виступ Katya Chilly. За словами сотні глядачів пісня «Светлица», що прозвучала у її виконанні, дарує відчуття спокою, любові та невагомості.

Читайте також: Організатори назвали імена ведучих Євробачення-2017

“Довічна боротьба Eurovision Song Contest vs The Voice. Причому якщо Євровізією серйозно озадачєні лише кілька пострадянських держав, “Голос” у деяких країнах схожий на чемпіонат з футболу: під час трансляції вулиці пустіють. Варто було українській Євровізії показати світові чергову порцію солодких хлопчиків, як Голос країни (Voice of the Country) викатив найсильніший номер евер. Катя (“Чілі”) Кондратенко, яку дехто з наших на факультеті називав “тифозна” та “притрушена”, як завжди, на шматки розірвала публіку. І правильно”,- написав Ігор Кулаков.