fbpx
Дозвілля
Те, що побачив чоловік у холодильнику екс-дружини, перевернуло його життя

Коли він відкрив холодильник колишньої дружини, то здригнувся від побаченого…

Розставання подружжя рідко проходить мирно і безхмарно, навпаки, бажання насолити один одному домінує. А страждають від цього в першу чергу діти і дорослі часто навіть не розуміють, якої шкоди їм завдають своїми з’ясуваннями стосунків. Ось і цей чоловік спочатку думав, що якщо дружина відсудила собі їхню маленьку дочку, то нехай і вирішує всі її проблеми.

Одного разу колишня дружина зателефонувала йому і попросила купити ліків для малятка – сама вона змушена працювати цілими днями. Простий жест доброї волі і він, не вагаючись, придбав необхідне і відвіз все до них додому. А коли опинився всередині, вирішив заглянути в холодильник – хіба мало, може що докупити треба або викинути зіпсоване, якщо екс-дружині ніколи. А там було порожньо.

Пляшка з водою і пачка дитячої суміші. У його колишньої не було ні часу, ні можливості наповнити холодильник. Без зайвих слів чоловік відправився в супермаркет і повернувся з доверху наповненим візком. Продукти, побутова хімія, засоби гігієни і т.д., все з запасом на декілька тижнів.

Гроші не мають значення, та й обмежувати власну гордість йому не довелося. Він зробив це тому, що зобов’язаний піклуватися про дитину, навіть якщо її мати тепер нескінченно далеко від батька. Ніякої подяки не треба – батьківське щастя в тому і полягає, щоб забезпечувати дітям належний рівень життя. Про свій вчинок ця людина написала в соцмережах і закликала усіх, хто пережив розлучення, не перетворювати дітей в заручників безглуздої ситуації. Дбайте про тих, хто вам дорогий, який би статус не набули ваші сімейні відносини.

І на мамі, і на татові лежить велика відповідальність за життя і благополуччя дитини. Потрібно навчитися бути зрілими і чинити так, як велить серце.

Читайте також:ПІД ЧАС СТРИБКА З ТАРЗАНКИ У ДІВЧИНИ НЕ РОЗКРИВСЯ ТРОС І ВОНА ВДАРИЛАСЯ ОБЛИЧЧЯМ У МІСТ (ВІДЕО)

Джерело.