fbpx

Те, що між нами відбувається, величезна трагедія: Оля Полякова розповіла, чому перестала відвідувати маму

Відомій українській співачці Ользі Поляковій з кожним роком стає все складніше спілкуватися з рідною матір’ю.

У програмі Ранок з Україною  українська виконавиця Оля Полякова поділилася подробицями взаємовідносин з мамою, яка живе в Росії.

Популярна українська виконавиця Оля Полякова колись збиралася підкорити російський шоу-бізнес. Зірка була впевнена, що їй вдасться досягти своєї мети. Але після того як політичні відносини між Україною і Росією зіпсувалися, артистка вирішила займатися творчістю у рідній країні і співати для українців. Політична криза вплинула не тільки на кар’єру зірки, а й на її сім’ю.

Читайте також: Марія Яремчук має стильну 200-річну вишиванку (фото)

Мама Олі Полякової вже давно живе в Москві і виявилося, що зараз у співачки не найкращі стосунки з близькою для неї людиною. Артистка розповіла, що спілкуватися з мамою з кожним роком їй стає все складніше, а з друзями вона вже давно посварилася через політичні суперечності. За словами зірки, останнім часом в розмові з мамою вона взагалі не торкається теми політики, щоб уникнути гострих дискусій.

До Росії я їздити перестала і вже давно там не даю концерти. Я навіть до мами перестала їздити. Там стало, звичайно, дуже неприємно. Я пересварилася з усіма своїми російськими друзями. На жаль, жоден з них не входить в табір ліберально-налаштованих до України. Мені там спілкуватися ні з ким “, – поділилася Оля Полякова.

Читайте також: Як Полякова голими грудьми допомогла перемогти Португалії (фото 18+)

Джерело.

You cannot copy content of this page