fbpx
Дозвілля
“Танці з зірками”: cкaндал з xaмством Лесі Нікітюк отримав продовження(відео)

Українська телеведуча Леся Нікітюк, учасниця шоу “Танці з зірками” на каналі “1+1”, під час 4-го ефіру 16 вересня висловила своєрідний протест після скaндaлу з суддею Владом Ямою – зустрівшись з члeном журі після танцю, знаменитість заклеїла собі рот скотчем, пише “Обозреватель”.

Таким чином Нікітюк відреагувала на критику глядачів на її адресу після того, як в попередньому ефірі вона не стримала емоцій і на зауваження Ями відповіла грубою пропозицією “закрити рота”(щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

У 4-му випуску Леся Нікітюк та її партнер Максим Єжов виступили з бадьорим квікстепом, з’явившись перед глядачами в образах головних героїв відомої картини “За двома зайцями”.

Читайте також: Хто покинув шоу “Танці з зірками” у третьому прямому ефірі(відео)

Після виступу пара вислухала коментарі Катерини Кухар і Діми Монатіка, проте коли черга оцінювати номер дійшла до Влада Ями, телеведуча тут же заклеїла собі рот скотчем, викликавши сміх і вигуки підтримки із залу.

З заклеєним ротом Нікітюк залишалася до самого відходу за куліси, відмовившись від розмов навіть на “зірковому балконі”. До протесту ведучої приєднався і її партнер, коли Єжова попросили дати коментар замість його напарниці, він також заклеїв собі рот.

Глядачі, як і в минулого разу, розділилися на два табори: деякі продовжують підтримувати Влада Яму та його справедливу, на їхню думку, критику, інші ж вважають, що Нікітюк всього лише захищає себе, так як нібито суддя ставиться до неї упереджено.