fbpx
Дозвілля
Хто покинув шоу “Танці з зірками” у третьому прямому ефірі(відео)

26 серпня на телеканалі “1+1” відбулась прем’єра розважального шоу “Танці з зірками”. Несподівано під час другого прямого ефіру проект покинули одразу ж дві пари. Кількість учасників зменшилася і 9 вересня, передає 24 канал.

Як відомо, у попередньому прямому ефірі шоу “Танці з зірками 2018” одразу 2 зіркові пари розпрощались з проектом. За результатами голосування суддів і глядачів, паркет покинули Злата Огневич та Дмитро Жук. Окрім цього, тpавма, отримана під час тренування, завадила Славі Камінській взяти участь у шоу. Співачка разом із Ігорем Кузьменком так і не вийшла на паркет.

Під час прямого ефіру судді виставили свої бали учасникам. В кінці турнірної таблиці опинились Леся Нікітюк та Максим Єжов. Однак харизматичну телеведучу врятували глядачі, віддавши свої голоси за її виступ.

За результатами голосування, дві пари опинились під загрозою виходу з шоу – Микола Тищенко та Нана, Павло Зібров та Марія Шмельова.

Читайте також: Іраклі Макацарія під час репетиції нового номера на шоу ”Танці з зірками” отримав серйозну тpавму: опубліковане відео

Глядачі віддали значно більше своїх голосів за ресторатора і його партнерку на паркеті, відтак організатори шоу вирішили не робити фінальне голосування зіркових суддів. У третьому прямому ефірі шоу покинули Павло Зібров та Марія Шмельова.

Артист зізнався, що це був великий ризик та насолода виступати на паркеті “Танці з зірками 2018”. Співак додав, що це був чудовий досвід.