fbpx
Дозвілля
“Синоптична прірва”: Синоптик розказала, коли Україну “накриє” потепління

Наталка Діденко дала прогноз погоди на тиждень і порадила підбирати настрій. Синоптик Наталка Діденко розповіла, коли Україну “накриє потепління”. Ескперт дала прогноз погоди на тиждень, і застерегла, що в понеділок буде вкрай холодно.

“Прірва синоптична між цими двома прогностичними картами температури повітря. Ніч 27 березня і день 2 квітня. Плюс у цей період яких тільки коливань не передбачається. Тому беремо голови в руки і спокійно, з елеутерококом та трикардином, розглядаємо прогноз погоди на найближчі дні”, – застерегла Наталка Діденко.

Вона попередила, що місцями варто очікувати невеликі дощі, а в деяких областях – мокрий сніг.

“Спочатку – понеділок. Найближча ніч буде з морозом, хоч і невеликим, але скільки можна?! А якщо без голосінь – від 3 градусів тепла до 3 градусів морозу. Понеділковий день ще також буде холодним, +3+9, проте з’являться перші ознаки потепління на крайньому заході, до +10+12 градусів. Дощі невеликі або густі хмари – невеликі на півночі, у центрі та на сході. У Чернігівській та Сумській областях можливий мокрий сніг”, – відзначила синоптик.

Наталка Діденко спрогнозувала, що потепління почнеться з вівторка, 28 березня, але холод не відступатиме аж до 2-го квітня. “Що далі? З вівторка почнеться потепління, хоча на сході ще буде холодно. 28, 29 березня – невелике потепління, +10+15 градусів. 30-31 березня знову до нас зайде похолодання, +5+9 градусів. Лише на півдні буде тепло. 1-го квітня почнеться потепління у західних областях, +10+15. І нарешті, з 2 квітня потепління людське накриє всю Україну і, принаймні аж до Благовіщення, буде чудова тепла погода”, – спрогнозувала спеціаліст.

Читайте також: Літо в Україну прийде раніше: очікується літня спека до +30°

Вона порадила планувати час, підбирати одяг відповідно погоді та радіти весняному теплу. “У Києві. Понеділок холодний і вологий, +7+9, вівторок-середа потепліють до +10+13 градусів, четвер-п’ятниця-субота – знову похолодання. А з 2-го квітня киянам та вічним гостям столиці нарешті можна стрибати й кричати від радості прийдешнього потепління до +12+17 градусів. Про опади – у подальших щоденних прогнозах. Бо тут лише від стрибків температури голова крутиться. Плануйте, підбирайте одежу, справи і настрій”, – написала Діденко.

Джерело.