fbpx

Син жирує, а мати – бідна

– Дитинко, це ти? Підійди ближче, бо вже геть нічого не бачу, – Галина Йосипівна сидить на лавці біля сусіднього будинку.

Три роки тому почала втрачати зір. Живе сама. Чоловік пoмер, сини мешкають окремо.

– У мене непроста історія, – каже. – Непроста.

Першого сина Андрія наpодила у 17. Його батько відмовився одружуватися. Хлопця віддала батькам у село. За кілька років вийшла заміж, наpодила Максима. Брати бачилися рідко.

Читайте також:  Світлана: вона була небажаною дитиною. З розряду «жінка невчасно помітила вaгiтнiсть пізно було робити абopт»

– Не я так захотіла, чоловік не дозволяв, – каже Галина Йосипівна. – Старшому було непогано, ніхто не ображав. Школу закінчив, тепер одружився. Розжився. У неї батько в банку працює – гроші є. А молодший бідує. Із дружиною квартиру у кредит взяли. Машину хоче, то я на роботу влаштувалася. На пенсію жила, зарплату для нього відкладала. Тепер ослiпла, уже не допоможу.

До Галини Йосипівни підходить чоловік в окулярах. Дістає папку з документами.

– То був адвокат, Максимів друг, – пояснює, коли зустрічаємося за кілька днів. – Ще у квітні по телевізору почула, що малозабезпечені батьки-пенсіонери можуть аліменти від дітей просити. Буду до Андрія позиватися. Не діло, що син жирує, а мати – бідна.

Автор: Юлія ЛІПІЧ (колонка Gazeta.ua).

You cannot copy content of this page