fbpx
Події
Анну Сєдокову довела до сліз зустріч з коханкою покійного колишнього чоловіка(фото)

Артистка стала гостею програми, де розповіла про особисте. Співачка Анна Сєдокова днями була змушена згадати своє болісне минуле. Артистка стала гостею програми Лєри Кудрявцевої, де розповіла про своє життя. Зокрема йшлося й про колишнього чоловіка і батька старшої доньки Анни Аліни, футболіста Валентина Белькевича. Нагадаємо, що Белькевич помер у серпні 2014 року. У футболіста обірвався тромб.

Кудрявцева зняла відео, у якому коханка Белькевича Олеся розповідає, як зустрічалася із ним, коли він був одружений із Сєдоковою. “Весь той час, що він жив з Седоковою, практично завжди він ночував у мене. Він був зі мною ще до весілля з Анною. Він благав мене зрозуміти його і пробачити”, – заявила колишня пасія Белькевича.

Анну це відео довело до сліз, оскільки вона знала про коханку колишнього чоловіка, проте ніколи її не бачила.

Читайте також:АННА СЕДОКОВА ПІДТВЕРДИЛА ВІДНОСИНИ З 26-РІЧНИМ КАЗАХОМ,В ЯКОГО ДРУЖИНА І ДВОЄ ДІТЕЙ (ФОТО)

Зірка подякувала Лері Кудрявцевій за те, що вона не запросила коханку в студію, інакше б Анна не змогла впоратися з собою, пише StarHit.

Нагадаємо, що після розлучення із Сєдоковою Белькевич одружився із Олесею. Коли футболіст помер, Сєдокова почала судитися із Олесею за спадок Валентина. Артистка намагалася відсудити київську квартиру померлого екс-чоловіка. Однак Олеся так просто не здавалася. Вона звинуватила Сєдокову у брехні і віддавати так просто спадок наміру не мала.

sedokova

Джерело.

facebook