fbpx
Саморозвиток
Святий Шарбель – ліванський монах-чудотворець. Молитва до Бога про зцілення за допомогою святого Шарбеля

Ліванський монах (мароніт) св. Шарбель, що жив у 19 ст., ще за життя був відомий як чудотворець, а після відходу з земного життя число зцілень за його заступництвом зросло.

На місці його останнього спочинку з’явилося незвичайне сяйво, про яке свідчили багато людей, у тому числі і місцевий мусульманський префект. Це сяйво неможливо було пояснити раціонально. Врешті-решт влада дала дозвіл відкрити поховання. Тіло святого відлюдника виявилося нетлінним. Через 4 місяці коли знову відкрили, у присутності комісії експертів, вони підтвердили, що тіло збереглося в такому стані, ніби його щойно туди поклали.

9 жовтня 1977 року священомонаха Шарбеля зараховано до Сонму Святих. Під час канонізації , Папа Римський Павло VI назвав його одним із найбільших святих.

Місце останнього спочинку св. Шарбеля – одне з найвідвідуваніших паломницьких місць на Близькому Сході.

Існує багато свідчень з цілого світу, що святий Шарбель лікує різні недуги,  якщо молитися до нього і прикласти його зображення до недужого місяця або довго вдивлятись в його зображення.

Молитва до Бога про зцілення за допомогою св. Шарбеля

Боже, нескінченно прославлений у Твоїх Святих. Ти надихнув вірного слугу-монаха Шарбеля на світлий, але многотяжкий шлях суцільних випробувань і він сміливо рушив у нове життя.

“Мене кличе Бог! Так, так, мене кличе Бог!

Він світло моє і душа моя!

Я йду до Тебе Отче! Я обов’язково прийду!

І він прийшов раз і назавжди до Бога.

В пустинній тиші весь Богу посвячений.

Йому служив і Бог завжди був з ним!”

О святий Божий догідник Шарбель, ще за життя на землі Господь прославив Тебе славою святих. Вислуховуючи твої натхненні молитвами, чудесний дар зцілення людей від різних недуг дарував тобі Господь. О, безцінний лікарю, силою Божою як раніше, так і нині всяку недугу скоролікуючий, ти надія і втіха тих, кого вже залишили лікарі. О святий Шарбель, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби (вказати потребу) пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога Щиродавця випроси. А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога. Який дарував нам такого молитовника, цілителя і чудотворця, співаючи пісню: Алилуя.

“Отче наш …”, “Богородице Діво…”, “Слава і нині…” (по 5 раз).