fbpx
Події
Світлодарьска дуга: Терористи дочекалися підкріплення та знову наступають

Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях.

У Донецькій області на Світлодарській дузі четверту добу не припиняються зіткнення українських військових із терористами “ДНР”, які намагаються вибити українських військових із їхньої нових позицій. Про ситуацію на передовій повідомив у своєму Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.
“За минулу добу вже йде третя атака орків на наші нові позиції на Світлодарській дузі. Прийшло підкріплення з Донецька та інших місць”, – написав волонтер. “Всі фактично без сну вже 4-ту добу. Від комбата, до пацанів зі зброєю в руках у окопах на передку. Від медицини, до служб забезпечення”, – зазначив він.

Мисягін наголосив, що Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях. Волонтер також закликав українців не вірити розповідям про котли і велику масу загиблих.

Раніше Мисягін прокоментував причини ескалації конфлікту на Світлодарській дузі. “Не ми перші почали ці дії. Орки поперли і ми відбиваючи і контратакуючи, фактично на їхніх плечах зайшли на їхні позиції. І не тільки зайшли але і втримали. Цей ліс тепер наш. Він дуже багато горя нам приніс”, – повідомив він.

Читайте також:   Держприкордонслужба зробила важливе попередження для українців

Джерело.

facebook