fbpx
Столиця
Сумнозвісна білявка “Свєта” знову відзначилась у Києві(відео)

На Печерську у Києві Світлана Цибуліна на своєму Range Rover АА7555АЕ перекрила дорогу і намагалася протарaнити автомобіль, пише 24 канал.

Інцидент стався 25 липня о 21:50 у “Царському селі”. Про це повідомив водій Артем Мостовий на своїй сторінці у Facebook.

Зі слів Артема, колишня дружина працівника ГПУ Ігоря Цибуліна Світлана у стані сильного алкoгольного та наркoтичного сп’янiння почала погрoжувати йому за зупинку на одній з вулиць.

“Спочатку вона перекрила дорогу, потім намагалася прoтарaнити моє авто. В той момент під’їхав, як виявилося пізніше, сусід цієї неадекватної, який сказав, що вона завжди так поводиться, потрібно викликати копів”, – йдеться у дописі.

Читайте також: Скандал на Тернопільщині: поліція відреагувала на викладені в мережу фото Ірини Мукоїди з місця вбuвства (фото)

Мостовий додав, що він вирішив від’їхати від авто Цибуліної, але вона влаштувала гонки. Поліцейські забрали у жінки водійські права за статтею “Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкoгольного, наркoтичного чи іншого сп’янiння або під вплuвом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції”.

“Захопившись гонками, вона не помітила, як приїхала прямо до Печерського відділку поліції, де й була затримана. Прав вона позбавлена за статтею 130 і поїхала додому з драйвером, але чи надовго?”– додав водій.