fbpx
Події
Скандал на Тернопільщині: поліція відреагувала на викладені в мережу фото Ірини Мукоїди з місця вбuвства (фото)

Вчора експерт Наталя Костилєва на своїй сторінці у фейсбук оприлюднила фото зaгиблoї Іринки Мукоїди, випускниці, тiлo якої знайшли на узбіччі дороги вранці 26 червня.

Знімки викликали шквал емоцій та негативу у користувачі. Проте, пост до якого вони були прікріплені, містив висновки медиків про час та місце yбивcтвa дівчинки.

“Щойно мені надійшли листи від 2-х лікарів і фельдшера, який пропрацював на швидкій в столиці 20 років. Я надіслала їм фото і витяг з протоколу огляду тiлa Ірини Мукоїди.

Фото додаю і одразу перепрошую за це, але громадськість має це побачити і зробити сама висновки, тим паче, що поліція сама зробила це розслідування і матеріали розслідування публічними. Усі ці спеціалісти погодилися виступити на стороні захисту Василя Гнатюка в суді, отож зможете побачити їх особисто.” – повідомила експерт.

На даний пост відреагував і начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол, щоправда лише на своїй сторінці у фейсбук.

“Мене провокували на відвертість вже декілька днів, однак сьогодні вже це вдалось. Грань, за яку перейшли – це оприлюднення фото yбитoї дівчинки. На жаль немає поваги ні до жeртви ні до її родини. Матеріали огляду місця події були додані до клопотання про обрання запобіжного заходу захисту підозрюваного. Вони собі дозволили їх передати особам, які не мають відношення до процесу, а ті викинути в мережу. Низько!!!

Низько також рити брудну бiлизнy родини yбитoї, ніби через це дитину yбили. Але це лірика… справді на інформаційні площадки області викидаються надумані факти з метою дискредитації сім’ї зaгиблoї та працівників поліції, а також перекручені факти. До громадськості було доведено достатньо інформації по справі вбuвcтвa у Вишнівці, щоб люди могли оцінити її та зробити висновки.

Але для роз’яснення окремої інформації готовий провести дискут. Прошу задавайте питання у коментарях, я постараюся на всі відповісти.” – зазначив пан Богомол.

Усі питання можна залишати у коментарях на особистій сторінці Олександра Богомола у фейсбук.

Фото ТУТ

Фото ТУТ

Читайте також: “Не дай Бог мати такого сусіда!”: Віталій Журавський пообіцяв напитися, коли Яценюк змінить квартиру

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook