fbpx
Дозвілля
Суддя «Х-Фактора» шукає чоловіка в інтернеті

Хто б міг подумати, що такий видною і популярної дівчині, як Ірина Дубцова, складно знайти собі пару. Днями співачка зізналася, що зареєстрована на одному з сайтів знайомств і не виключає можливості знайти свою другу половинку саме там: «У мене є сторінка на одному сайті знайомств.

Спочатку я ставилася до цього скептично: мені здавалося, що там сидять чоловіки, які шукають пригод на одну ніч. Але немає, є інтелігентні, освічені і виховані молоді люди, у яких теж немає часу ходити на вечірки. На побачення я ще не ходила, але з деякими спілкуюся вже давно ».

Читайте також:ПЕРЕМОЖЕЦЬ «Х-ФАКТОР−6» ПРЕЗЕНТУВАВ СВІЙ НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВИЙ ДЕБЮТНИЙ КЛІП (ВІДЕО)

І далі поскаржилася, що втомилася бути сильною жінкою і дуже потребує сильного плечі: «Я звикла все робити сама, а так хочеться, щоб поруч був чоловік, який міг би мені сказати:« Іра, зупинись! Тобі потрібно відпочивати”.

І уточнила: «Після всіх моїх минулих романів я знаю точно: мені потрібні партнерські відносини».

Так що, чоловіки: якщо ви дізналися в описаному Іриною супутнику життя себе, терміново шукайте її сторінку на сайті знайомств. Бути може, вам пощастить, і зірка сходить з вами на побачення. А там уже все залежить від вас.

Джерело.

Реклама