fbpx

Студенти зателефонували у поліцію після того, як отримали чек на 1000 фунтів стерлінгів у ресторані у Венеції

Після обіду в ресторані Венеції чотирьом японським студентам виставили рахунок в розмірі майже 1100 євро. При цьому туристи замовили лише стейки, смажену рибу та мінеральну воду. Це настільки обурило відпочивальників, що вони зателефонували до поліції та повідомили про надмірний рахунок.

Разом з тим туристи повідомили, що їхні знайомі заплатили за різноманітніший обід та кращий сервіс в іншому кафе всього 350 євро, пише “ТСН”.

Ресторан розташовується в центрі Венеції, на площі святого Марка. Раніше він навіть був нагороджений відзнакою туристичного агентства Tripadvisor, але відвідувачі вже відзначали завищені ціни та шахрайство з рахунками.

Непорозуміння набуло такого розголосу, що на нього звернув увагу навіть мер Венеції Луїджі Бруньяро. Він пообіцяв особисто простежити за перебігом справи, щоб все було справедливо й туристи не сплачували захмарних рахунків, адже це псує імідж міста.

Читайте також: Історії заробітчан. 18 годин в “холодильнику” і штрафи по 10 тисяч гривень

“Якщо цей принизливий для Венеції випадок підтвердиться то винуватці нестимуть відповідне покарання”, – написав Бруньяно в twiter.

Нагадаємо, раніше у Венеції викрали з-під посиленої охорони стародавні індійські прикраси. Усе сталося в останній день виставки, яка відкрилася ще на початку осені. Коштовні брошку та сережки злодії взяли з вітрини, змішалися з відвідувачами і безслідно зникли.

You cannot copy content of this page