fbpx
Події
Студенти вибачились перед заступником міністра фінансів за кинутий торт (відео)

Представники студентства підтримують змінення системи виплат стипендій, але вимагають максимальної прозорості.

Українське студентство вибачилось перед заступником міністра фінансів Сергієм Марченком за торт, який кинув у чиновника один зі студентів під час відкритого обговорення зміни системи нарахування стипендій.

Це сталося під час чергового раунду обговорення підходів до фінансування стипендій за участю міністра фінансів Олександра Данилюка та його заступника Сергія Марченка.

Як пояснив під час зустрічі президент Української асоціації студентського самоврядування Микита Андрєєв, більшість студентства таку акцію не підтримало. Більш того, й студенти-активісти виступають за перегляд системи нарахування стипендій, але вимагають прозорих та виважених змін.

“Я від імені студентства хочу сказати, у нас немає грошей на торти, але шоколадку ми вам купили як знак примирення. Нема грошей на торт, але на шоколадку є. Ми проти скорочення видатків, але давайте налагоджувати діалог”, – під оплески промовив Андрєєв.

Марченко дарунок прийняв та потиснув руку представнику студентства.

Міністр Данилюк зауважив, що вірить у щирість цього жесту. Обговорення стипендій тривають. Зокрема, розглядається можливість забезпечувати стипендіями тих студентів, чиї родини отримують субсидії. Втім, цілісної концепції поки немає. Нагадаємо, у вівторок, 30 серпня, на дискусії щодо зміни системи нарахування стипендій в заступника міністра фінансів Сергія Марченка студент жбурнув тортом.

Раніше Міносвіти оголосило про зміну системи виплат стипендій. Академічні стипендії отримуватимуть студенти за високі успіхи у навчанні. Також сума соціальних стипендій буде вище прожиткового мінімуму.

Читайте також: Голосує за комуністів та дружить з терористами: хто кидав тортом в замміністра

Джерело.