fbpx
Без рубрики
Голосує за комуністів та дружить з терористами: хто кидав тортом в замміністра

Волонтери встановили особу людини, яка кидала торт в зам міністра з вимогою не відміняти стипендії.

Як встановив засновник волонтерського руху “Вернись живим” Віталій Дейнега, Стас, який кидав торт і вигукував “гроші на стипендії, а не на війну!”, ще в 2012 році активно агітував і голосував за КПУ.

” І ще Стасік любить репостити організацію “Пряма дія”, яка дуже не любить президента, мера і взагалі людей. Періодично “Пряму дію” б’є цивільний корпус “Азова”. Розуму їм це не додає. А шкода… Стасік, як “типовий лівий” хоче шари і “равєнства”. Він пише чистою українською мовою для “лівих” сайтиків статті про несправедливість здорожчання проїзду та переоцінку українським суспільством “грузинських реформ”. Ще його дуже непокоїть заборона російських пропагандистських книжок в Україні. При цьому він накатав цілу статтю про те, яким має бути підручник історії в Україні (у цій статті він згадує і “волинскую різню”, і зв’язки ОУН з фашистами)”,– зазначив Віталій Дейнега.

Разом з тим у нього виявилося чимало друзів, які відверто підтримують сепаратизм і служать в терористичних організаціях на тимчасово окупованих територіях.

“Розумні люди пишуть, що організацію тортомєтанія, в якому взяв участь Стасік, взяла на себе маловідома організація СоцРух. Шо характєрно, пишуть що вона знаходиться на грантах якогось “фонда Рози Люксембург”. А він, в свою чергу, сидить на підсосі у “лівої” німецької партії Die Linke. Ці чудові німецькі ліваки хочу зняття санкцій з Росії та іншої ватної єресі”,– написав волонтер.

Читайте також: Розлючений студент жбурнув тортом в заступника міністра фінансів (відео)

Джерело.