fbpx
Події
“Стрибала з ножем”: скандальний екс-динамівець Алієв шокував подробицями сімейного життя (відео)

Колишній гравець київського “Динамо” Олександр Алієв зізнався, що ніколи першим не бив дружину Тетяну, зате часто страждав від її провокацій. При цьому скандальний футболіст зізнався, що іноді піднімав руку на дружину, вважаючи це за необхідне як метод впливу на агресію дівчини.

В ефірі російського Першого каналу Алієв також зізнався, що одного разу Тетяна напала на нього з ножем.

“Своє ім’я я заробляв потом і працею. Так, бувало таке, що я піднімав на неї руку, але це все не просто так. Вона мене провокувала, звинувачувала в зрадах… Мені пояснювали близькі, щоб я не ліз. Але коли людина кидається на мене і дряпає мені обличчя, це дуже неприємно. Було таке, що вона стрибала на мене з ножем”, – сказав Олександр у передачі “Пусть говорят”.

Він наголосив, що дуже часто просто не хотів приходити додому через пияцтво дружини.

“Людина була нетвереза, я бачив, як вона випивала, де вона гуляла. Буває таке, що коли я кудись йду, вона їде, забирає з собою дітей, і вони по два-три дні не ночують вдома. Коли я грав у Казахстані та Махачкалі, то приїжджаючи додому, мені люди розповідали, як ця людина поводиться. Я не вірив, що вона так гуляє, стільки п’є. Мені розповідали, скільки вона бувала вдома, кого приводила. У нас це вже триває протягом шість років, і я втомився це терпіти”, – резюмував екс-динамівець.

Читайте також:  Відправив своїх дітей до психіатра: розкрилася жахлива правда про рекордсмена збірної України з футболу

Джерело.