fbpx
Події
Стоячи 12 годин при -15: військові чини відвезли бійців АТО у відпустку тентованим КрАЗом

Військове керівництво відправило у відпустку бійців АТО, які утримують позиції в Широкино під Маріуполем, у Миколаїв тентованим КрАЗом.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Роман Доник.

“Думаєте неопалювальний кунг з людьми всередині, по морозу, на нагородження – це” вершина “армійської думки? Ні – буває і крутіше. Наприклад, зібрати відпускників і відправити їх до Миколаєва з Широкіно тентованим КрАЗом. Мінімум 12 годин дороги. За такої погоди і всі 15. У Широкіно -8, “на материку” по дорозі до -15 “, – підкреслив він.

Також, за словами волонтера, “кмітливий тиловик”, користуючись нагодою, забив 2/3 кузова якимись ящиками, тому бійцям АТО довелося їхати тільки стоячи.

“12-15 годин по морозі. Стоячи, як оселедці в бочці. Щоб вмістити всіх, викинули стільці. Багато їхати в таких скотинячих умовах відмовилися. Це морська піхота, дитинко. Це 2 БМП (колишній ДШБ) 36 бригада морської піхоти. Рік без ротації, віджимання у Сепарів нашої землі під Широкіно. Ми пролазили кілька днів у них по позиціях. Бруд по кісточки, води по коліна, бруду на берцях по кілька кілограм. Постійна сирість. І ось довгоочікувана відпустка. Ті, хто поїхали у вологій формі з сирими ногами в цій машині, приїдуть в кращому випадку міцно застуджені. Я щиро сподівався, що після новорічного скандалу, хоч якийсь час почнуть думати про солдатів, як про живих людей. Нічого подібного “, – написав Доник.

У свою чергу користувачі Facebook теж обурилися таким вчинком військових керівників.

Читайте також: Названа перша “жертва” нової купюри в 1000 гривень

Джерело.