fbpx
Саморозвиток
Стосунки на відстані. Чи є шанси зберегти кохання?

Що робити, коли через певні життєві обставини (роботу за кордоном, навчання, відрядження, тепер ще й карантинні обмеження) закоханих розділяють тисячі кілометрів?

Стосунки на відстані можуть стати для пари справжнім випробуванням. Тоді обом партнерам, потрібно докладати багато зусиль, щоби вберегти союз. Але нема нічого неможливого. Для того, щоби стосунки на відстані не розвалювалися, а лише ставали міцнішими, варто прислухатись до таких порад психологів.

Завжди знаходьте час для постійного спілкування одне з одним

Навіть якщо ви працюєте 24/7, завжди шукайте спосіб порозмовляти зі своїм коханим/коханою.
Окрім розмов у спільний вільний час, не варто забувати про переписування, обмін голосовими повідомленнями. Це не означає, що потрібно надокучати партнеру, але важливо цікавитись самопочуттям одне одного, ділитися своїми враженнями, дати зрозуміти що ви важливі одне для одного.

Будьте винахідливими

Робіть маленькі сюрпризи, даруйте подарунки. Сьогодні різні служби доставки допоможуть вам здивувати свого коханого/кохану, яка відстань вас би не розділяла. Необов’язково витрачати на подарунки великі суми, але навіть букет квітів, улюблені її солодощі чи оригінальна листівка може зробити щасливішим вашого партнера.

Киньте виклик відстані: завжди робіть щось разом

Наприклад, можна переглядати одночасно один і той же фільм і обмінюватися враженнями в месенджері. Чи готувати разом одну страву, одночасно піти зранку на пробіжку, відвідати спортзал і згодом ділитися своїми досягненнями. Не забувайте обмінюватися фото, розповідати про свої плани на день. Тоді почуття присутності вашого коханого у кожному робочому дні буде сильнішим.

Будьте чесними зі своїм партнером

На відстані легше обманювати, але якщо ви хочете зберегти стосунки, не потрібно цього робити. Краще відверто ділитися з коханим своїми переживаннями.

Розкажіть чесно, що хвилюєтесь, коли не знаєте, де він. Важливо довіряти одне одному, тоді ви зможете разом долати почуття ревності, сумніви і непорозуміння.

Зустрічайтеся при першій же можливості

Чим частішими будуть ваші зустрічі, тим легше ви переживатимете розлуку. Якщо нема можливості часто проводити час разом, то старайтеся приділити для зустрічей свої вихідні дні. Обов’язково домовляйтесь про дату наступної зустрічі заздалегідь. Адже немає нічого гіршого, ніж невизначеність. Якщо обоє закоханих знатимуть дату наступної зустрічі, то час до неї пройде легше та непомітніше.

І найважливіше – завжди вірте, що такий формат ваших стосунків тимчасовий і зовсім скоро ви зможете завжди бути разом.