fbpx
Дозвілля
Старий жарт про те, що Росія – країна з непередбачуваним минулим, набуває нового життя. Олександр Роднянський розповів про те, як росія намагається “відмінити” Україну

27 квітня на своїй сторінці в Instagram Олександр Роднянський, продюсер, розмістив новий пост.

Так Олександр розповів, як у Росії працює антиукраїнська пропаганда у сфері освіти та в побуті.

Далі пряма мова:

“Старий жарт про те, що Росія – країна з непередбачуваним минулим, набуває нового життя. Історію постійно переписують під потреби моменту. Наразі Росія веде війну з Україною не лише на полях битв. У Росії в прямому розумінні слова намагаються “скасувати” Україну як країну – вичистити згадки про неї зі шкільних підручників та знищити навіть найменший натяк на кольори українського прапора у повсякденному житті. Зізнаюся чесно, масштаби розв’язаної антиукраїнської кампанії вражають”, – написав він.

Роднянський додав, що відразу після початку вторгнення співробітників групи компаній “Просвещение” наполегливо “попросили” прибрати “некоректні” згадки України та Києва з усіх шкільних підручників.

Як зазначив Олександр Роднянський у своєму пості, перед видавництвом поставили завдання “зробити так, начебто України просто немає”.

“Російська влада оголосила справжню війну поєднанню жовтого та блакитного кольорів. За жовто-блакитні кросівки можна легко потрапити в відділок. Перефарбовують житлові будинки, аеропорти, зі стадіонів прибирають сидіння “неправильних” кольорів”, – заявив продюсер.

“Паркан можна перефарбувати, підручники можна відредагувати, можна створити віртуальну картину реальності з Україною, яка “готується піти у наступ першою”, про доблесних воїнів, які “звільняють ” сусідню країну. Але чи надовго вистачить цього самообману? Соромно потім буде жахливо”, – заявив Роднянський.

Миру нам усім!