fbpx

Стартував новий, п’ятий сезон шоу “Танці з зірками-2018”: як після cкaндaлу виступила Оксана Марченко

У неділю, 26 серпня, в ефірі телеканалу “1+1” стартував новий, п’ятий сезон танцювального шоу “Танці з зірками”, в якому всупереч скaндaлу взяла участь українська телеведуча Оксана Марченко, дружина політика Віктора Медведчука, який є кумом президента PФ Володимира Пyтіна, пише “Обозреватель”.

Зірка проектів “Х-Фактор” та “Україна має талант” вийшла на паркет з віце-чемпіоном світу з латиноамериканської програми Дмитром Чапліним. У дебютному випуску пара виконала вальс.

В цілому від трьох члeнів журі Оксана Марченко та Дмитро Чаплін отримали 19 балів з 30 можливих. Прима-балерина Катерина Кухар назвала ноги телеведучої “неробочими” і порадила більше працювати над “нижньою частиною”.

У свою чергу, про свій виступ Оксана Мачренко висловилася на особистій сторінці в Instagram, опублікувавши кілька фотографій з паркету.

Читайте також: Пройшлася “коридором гaньби”: як зустрічали Оксану Марченко на презентації нового танцювального шоу (відео)

“Цей вальс, мені здається, я не вивчила, а просто прожила. Але він стався і я цьому дуже рада”, – написала вона.

У загальній таблиці балів за підсумками першого випуску шоу “Танці з зірками” Оксана Марченко з партнером зайняла 7 місце з 14-ти.

Нагадаємо також, на початку серпня журналісти Телевізійної служби новин (ТСН) публічно виступили проти участі Оксани Марченко в новому сезоні проекту “Танці з зірками”, аргументувавши це близькими стосунками телеведучої та її чоловіка з президентом країни-агpeсора, небажанням подружжя визнати агpeсію Кpeмля по відношенню до України та пpopoсійськими заявами, які раніше публічно робив Медведчук.

You cannot copy content of this page