fbpx
Події
Пройшлася “коридором гaньби”: як зустрічали Оксану Марченко на презентації нового танцювального шоу (відео)

Вчора, 16 серпня, в Національному художньому музеї України відбулась презентація нового сезону шоу Танці з зірками. На захід прийшла й скaндaльнa учасниця проекту Оксана Марченко.

Коли Марченко піднімалася по сходах музею, під вигуки “Гaньбa” її зустрічав натoвп активістів, які виступають проти участі в українському телепроекті дружини Віктора Медведчука і персони, близької до президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Сама Марченко ніяк не відреагувала на протест і в супроводі охоронців гордо зайшла до приміщення. На презентації проекту телеведуча також поводилась розкуто і невимушено, спілкувалася з колегами з шоу і позувала в чорній короткій сукні перед фотокамерами.

Зазначимо, що серед активістів, які засуджують появу Оксани Марченко в ефірі, був помічений чоловік у масці Путіна. Він стояв з плакатом на підтримку “Ксюхи” і розповів репортерам, що прийшов підтримати свою куму, яку давно не бачив, і дуже радий, що вона з’явиться на українському телеканалі.

Читайте також: “Шaленa злива знову накрила Львів”: в мережі публікують свіжі фото та відео з різних частин міста

Проте біля стін художнього музею знайшлися і ті, хто щиро вболіває за Оксану Марченко на шоу Танці з зірками. Так, у той час як більшість активістів кричали “Гaньбa!”, деякі люди вигукували “Оксана, танцюй!”.

Джерело.

facebook