fbpx

Стала схожою на маму: дочка Тимошенко вперше з’явилася на публіці після пологів (фото)

Євгенія, єдина дитина Юлії Тимошенко, вчора вийшла в світ. Це була перша поява дівчини після того, як в кінці липня вона народила, пише “Країна”

Женя або Жужа, як називають Тимошенко-молодшу рідні і близькі, давно займається громадською діяльністю. І у вівторок вона, як президент асоціації “Соціальний захист”, урочисто відкрила кімнату сенсорної інтеграції для дітей з психічними розладами.

Гроші на обладнання збирали під час футбольного матчу “Парламентський кубок” між збірними командами народних депутатів і журналістів. Благодійний поєдинок приніс 200 тис. грн, решта – внески від спонсорів.

Варто відзначити, що Євгенія, яка в останніх числах липня народила доньку Єву в одному з державних пологових будинків столиці, виглядає відмінно. Вона повертається в колишню фізичну форму і весь час посміхається.

Нагадаємо, Женя вдруге заміжня. З першим чоловіком британським музикантом Шоном Карром вона прожила 6 років. Потім в грудні 2014 вийшла заміж за одеського бізнесмена Артура Чечоткін. Це перша дитина пари. У першому шлюбі Жужа так і не завела дітей.

Читайте також: Тимошенко про перший день сесії: наш глава ВРУ десь там “тусує”, прем’єр-міністр та уряд пиячить с президентом (відео)

Тимошенко

Джерело.

You cannot copy content of this page